Key Account Manager

Pitlabs to firma ludzi pełnych energii i entuzjazmu. Ta informacja, plus te, zawarte na naszej stronie odpowiedzą Ci na
pytanie czy jesteś odpowiednim kandydatem/kandydatką do pracy w naszej firmie.. A więc?

Aktualnie poszukujemy osób do zespołu handlowego na stanowisko Account Manager:

Obowiązki

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów na rynku komercyjnym oraz publicznym
  • Prowadzenie pełnego cyklu projektów IT
  • Spotkania z klientami, prezentacje rozwiązań, warsztaty
  • Kreowanie potrzeb (proaktywna sprzedaż)
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z klientami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Pitlabs u klientów i partnerów biznesowych
  • Organizacja spotkań z klientami (konferencje, prezentacje)
  • Współpraca z największymi producentami IT, partnerami oraz dystrybutorami
  • Cykliczne raportowanie postępu prac podczas spotkań z kadrą zarządzającą

Idealny Kandydat posiada

  • Doświadczenie w pracy sprzedażowej oraz przykłady sukcesów w pozyskaniu klienta
  • Umiejętność proaktywnego poszukiwania klientów
  • Umiejętność prowadzenia pełnego cyklu sprzedaży
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji oraz rozmów handlowych budowanie oraz utrzymywanie relacji z klientami
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Nastawienie na osiągnięcie celów sprzedażowych
  • Umiejętność utrzymywania relacji biznesowych z klientami
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży IT

Co oferujemy?

  • Współpracę w ramach B2B w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + część zmienna uzależniona od wyników (bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia przy skutecznej sprzedaży)
  • Ścieżka rozwoju: klarowna możliwość awansu lub specjalizacji
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w zakresie pozyskania klienta
  • Możliwość udziału w branżowych wydarzeniach, konferencjach, targach
  • Możliwość współorganizowania wydarzeń
  • Praca z najnowszymi technologiami
  • Współpraca z największymi producentami IT, partnerami biznesowymi i technologicznymi oraz dystrybutorami
  • Narzędzia pracy

Miejsce pracy

Warszawa

Zaciekawiła Cię nasza propozycja? Wyślij swoje CV na naszego maila: kariera@pitlabs.pl