Partnerzy

Hewlett Packard Enterprise (HPE) jest jednym z największych na świecie przedsiębiorstw z branży informatycznej. Dostarcza rozwiązania, które pomagają klientom z całego świata sprostać nawet największym wyzwaniom. Oferuje urządzenia serwerowe, storage i sieciowe.

Obszar współpracy z HPE: serwery, storage, backup, OEM soft, networking, WiFi

DELL EMC to światowy dostawca rozwiązań teleinformatycznych oferujący urządzenia klienckie takie jak notebooki, komputery PC, tablety i stacje robocze oraz rozwiązania serwerowe, macierzowe czy sieciowe.

Obszar współpracy z Dell EMC: serwery, storage, backup, OEM software, networking, Wi-Fi, laptopy, PC

Lenovo to przedsiębiorstwo informatyczne będące liderem w dziedzinie innowacyjnych technologii dla użytkowników indywidualnych i biznesowych oraz dla dużych przedsiębiorstw. Jest jednym z największych światowych graczy na rynku sprzętu elektronicznego.

Obszar współpracy z Lenovo: serwery, laptopy, PC

Huawei jest czołowym dostawcą rozwiązań w zakresie infrastruktury informatycznej i komunikacyjnej oraz urządzeń inteligentnych. Ma w ofercie rozwiązania w czterech kluczowych dziedzinach - sieci telekomunikacyjne, IT, urządzenia inteligentne i usługi chmurowe.

Obszar współpracy z Huawei: serwery, macierze, networking

IBM to amerykańskie przedsiębiorstwo, będące jednym z najstarszych przedsiębiorstw informatycznych na świecie. Obecnie przedsiębiorstwo oferuje rozwiązania w oparciu o usługi doradcze i informatyczne oraz oprogramowanie i sprzęt.

Obszar współpracy z IBM: macierze, serwery, software, rozwiązania

Cisco jest światowym liderem w zakresie IT i sieci. Pomaga przedsiębiorstwom dowolnej wielkości przekształcić sposób, w jaki pracownicy kontaktują się, porozumiewają i współpracują ze sobą. Urządzenia produkowane przez Cisco tworzą niezbędną w obecnej dobie infrastrukturę wielu firm i instytucji.

Obszar współpracy z Cisco: networking, security, serwery

Juniper Networks jest wiodącym na świecie producentem rozwiązań sieciowych. To firma specjalizująca się w budowie wysokowydajnych platform routingowych dla sieci operatorskich.

Obszar współpracy z Juniper: networking

HP Inc. to jeden z liderów w zakresie szeroko rozumianego sprzętu komputerowego. Firma zajmuje się opracowywaniem technologii i usług, które mogą pomóc zarówno przedsiębiorstwom i jak i klientom indywidualnym w osiąganiu celów i rozwiązywaniu problemów.

Obszar współpracy z HP Inc.: laptopy, PC, drukarki

Palo Alto Networks to amerykańska firma, która skupia swoją działalność na zapewnianiu bezpieczeństwa systemom informatycznych.

Obszar współpracy z Palo Alto: security

VMware to wiodąca firma w branży oprogramowania do wirtualizacji, umożliwia przedsiębiorstwom wprowadzanie innowacji i rozwijanie się poprzez usprawnienie operacji IT. Usprawnia cyfrową transformację biznesu, umożliwiając organizacjom zapewnianie lepszych doświadczeń klientom i optymalne wykorzystanie możliwości pracowników.

Obszar współpracy z VMware:
- wirtualizacja serwerów / Desktopów (VDI) / storage / sieci
- - UEM (Unified Endpoint Management) - zarządzanie stacjami roboczymi - VMWare Worskpace ONE

Microsoft to jedno z największych na świecie przedsiębiorstw z branży informatycznej. Jego misją jest umożliwienie każdemu człowiekowi i każdej organizacji na świecie wykorzystywanie w pełni swojego potencjału.

Obszar współpracy z Microsoft: OS, wirtualizacja, SQL, Office365

Firma Veeam Software to lider w obszarze zarządzania infrastrukturą wirtualną oraz ochroną danych. Jest liderem w dziedzinie inteligentnego zarządzania danymi w przedsiębiorstwach.

Obszar współpracy z Veeam: backup

CommVault jest liderem w zakresie oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych/odtwarzania oraz archiwizacji. Jej misją jest ochrona danych w oraz jak najbardziej optymalne zarządzanie nimi.

Obszar współpracy z CommVault: backup

Veritas jest międzynarodową firmą produkującą oprogramowanie. Skupia się na skutecznym odzyskiwaniu danych i tworzeniu kopii zapasowych wpisując się przy tym w potrzeby współczesnych przedsiębiorstw.

Obszar współpracy z Veritas: backup

Storware jest polską firmą, która oferuje najlepsze w swojej klasie oprogramowanie do ochrony danych i tworzenia kopii zapasowych dla otwartych maszyn wirtualnych.

Obszar współpracy ze Storware: backup

ManageEngine to grupa produktów wspierających działanie działów IT. Producentem ME jest firma Zoho Corporation.

Obszar współpracy:
- UEM (Unified Endpoint Management) zarządzanie stacjami roboczymi - Desktop Central
- Security
- ITSM
- Monitoring IT
- Zarządzanie AD (Active Directory)

Oferta Quest Software / One Identity opiera się o produkty związane z monitoringiem i bezpieczeństwem.

Obszar współpracy:
– monitorowanie systemów i aplikacji
– zarządzanie bazami danych, środowiskami Microsoft, wirtualizacją, stacjami roboczymi, tożsamością
– bezpieczeństwo - kontrola dostępu, ochrona danych

Citrix skupia się na łączeniu technologii wirtualizacji, tworzenia sieci i przetwarzania w chmurze w pełne portfolio produktów, które zapewniają użytkownikom pracę w wirtualnych środowiskach.

Obszar współpracy:
- wirtualizacja serwerów / aplikacji / desktopów (VDI)
- UEM (Unified Endpoint Management) zarządzanie stacjami roboczymi - Citrix Workspace

Nakivo to producent, którego produkty zdobywają coraz większy rynek wśród systemów do backupu. Dzięki swoim funkcjonalnościom, bezproblemowemu wdrażaniu i zarządzaniu zadaniami backupowymi przy rozsądnej polityce cenowej produkty tego producenta zyskują coraz więcej klientów w Polsce.

Obszar współpracy z Nakivo: backup