Akcja „New Investments” powraca!

 

W kwietniu uruchomiliśmy kolejną edycję specjalnej, poprzednio bardzo ciepło przyjętej akcji – New Investments!

Założenie akcji pozostaje bez zmiany – oferta ma na celu pomoc Przedsiębiorstwom planującym Nowe Inwestycje w specjalnej ofercie.

W tej edycji promocja dotyczy produktów Cisco. W specjalnej ofercie razem z producentem przygotowaliśmy zestaw udogodnień, aby Nowe Inwestycje przebiegły bezproblemowo, a zagadnienie infrastruktury IT było odpowiednio zaplanowane już na początkowym etapie projektu.

Z tego tytułu razem z Cisco przygotowaliśmy specjalną ofertę przeznaczona dla Klientów planujących Nowe Inwestycje. Bardzo ważnym aspektem jest zaangażowanie inżynierów Cisco w cykl projektowy. Oznacza to, że planowanie Nowych Inwestycji z Pitlabs i udziale Cisco będzie przebiegało bardzo sprawnie, wsparcie merytoryczne będzie zarówno po stronie Pitlabs jak i Cisco, przez co Inwestor może być spokojny o profesjonalnie zaprojektowane rozwiązanie, które zabezpieczy mu biznes. To wszystko okryte płachtą bardzo atrakcyjnych, specjalnych cen powoduje, że program Nowe Inwestycje jest tak popularny wśród Klientów i dlatego też z radością do niego wracamy.

Jeżeli Twoja firma planuje nową inwestycję IT lub budowę nowego obiektu albo przeprowadza odświeżenie/upgrade środowiska to zachęcamy do wypełnienie formularza zgłoszeniowego!

Pozytywne przejście procesu weryfikacyjnego daje możliwość skorzystania z programu i wyżej opisanych benefitów.

 

Głównymi zaletami akcji są:

  • bardzo okazyjne ceny promocyjne na produkty Cisco
  • pomoc merytoryczna przez dedykowany Zespół Projektowy Cisco, dostępny specjalnie dla zakwalifikowanych Klientów
  • darmowa analiza (assessment) środowiska IT po pozytywnej kwalifikacji zgłoszenia

 

Jak skorzystać z New Investments?

  1. Wypełnij wniosek kwalifikacyjny
  2. Jeżeli Twój wniosek zostanie zaakceptowany, dedykowany Przedstawiciel Handlowy skontaktuje się z Tobą, zbierze wstępne założenia i umówi analizę (assessment)
  3. Jeżeli wniosek nie będzie się kwalifikował do akcji New Investents to dołożymy wszelkich starań, aby dobrać inny program pasujący do profilu firmy
  4. Podczas analizy Zespół Projektowy zbierze wymagania oraz prześledzi obecną sytuację
  5. Kolejna wizyta to prezentacja raportu z propozycją kolejnych kroków. Jeżeli sytuacja tego wymaga to również z ofertą uwzględniającą bardzo atrakcyjne ceny z akcji New Investments

 

Czas trwania promocji

1.04 – 15.07.2020

 

 

Kwalifikacja

Poniżej jest link do formularza kwalifikacyjnego. Zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza

 

Wypełnij wniosek