Referencje

Sąd Apelacyjny w Warszawie

Dostawa platformy do wirtualizacji stacji roboczych (VDI)

„Czynności podejmowane przez Pitlabs sp. z o.o. w związku z prowadzoną współpracą charakteryzowały się wysokim poziomem zaangażowania. Wszystkie dostawy zostały zrealizowane terminowo i z należytą starannością.”
– Dyrektor Sądu Apelacyjnego w Warszawie

9bits

Wdrożenie zwirtualizowanej platformy serwerowej typu blade wraz z macierzami, siecią SAN i LAN / Projekt styku z Internetem i zabezpieczenie sieci

„Projekt nowoczesnego środowiska który stanowi trzon naszej działalności był złożony i wymagał zrozumienia jak działa nasza organizacja. Przedstawiciele Pitlabs zrozumieli te potrzeby, zaoferowali nam najlepsze rozwiązania na rynku, a realizacja projektu była profesjonalna, terminowa i wykonana rzetelnie.”
– Krzysztof Powichrowski, CIO w 9bits

10clouds

Dostawa stacji roboczych Apple

„Dzięki Pitlabs otrzymaliśmy sprzęt dla nowych pracowników w bardzo krótkim czasie, co pozwoliło nam bezproblemowo przeprowadzić proces onboardingu.”
– Monika Budyta, Regional Office Manager w 10clouds

Politechnika Warszawska

Dostawa corowej infrastruktury IT opartej o serwery modułowe

„Polecamy współpracę z firma Pitlabs sp. z o.o. Podczas naszej kilkuletniej współpracy okazali się bardzo dobrą znajomością rynku IT, w sposób rzetelny przeanalizowali nasza sytuację biznesową i pomogli dobrać rozwiązanie które wspiera działania biznesowe.”
– Kierownik BOI w PW WEiTI

BMW Smorawiński

Przedmiot projektu: Dostawa i wdrożenie infrastruktury macierzowo-serwerowej pod podstawowe systemy

„Firma Pitlabs zrealizowała projekt dostawy sprzętu IT wraz z usługami profesjonalnymi. Systemy te stanowią podstawowe narzędzia funkcjonowania naszej firmy. Polecamy współpracę z firmą Pitlabs. W sposób rzetelny przeanalizowali naszą sytuację biznesową i pomogli dobrać rozwiązanie które wspiera działania biznesowe, co było celem realizacji tego projektu.”

– Wojciech Smorawiński, Członek Zarządu w BMW Smorawiński